Zainwestuj w apartamenty i zarabiaj 8% w skali roku

Oferta dedykowana jest dla klientów inwestycyjnych, zainteresowanych lokowaniem środków w inwestycyjny produkt turystyczny - apartamenty w formie Apart Hotelu, zarządzanego przez podmiot profesjonalny. Wybór modeli biznesowych umożliwia kształtowanie inwestycji według uznania Inwestorów, każdy z nich chroni kapitał oraz daje możliwości uzyskania dochodu pasywnego.

8% zwrot z inwestycji
8% zwrot z inwestycji
Stała stopa zwrotu
Stała stopa zwrotu
Pobyt właścicielski
Pobyt właścicielski
Ochrona antyinflacyjna
Ochrona antyinflacyjna
linie

OSADA QDOVA ***** - inwestycja na 5 gwiazdek

* inwestycja, która zarabia *Inwestycyjna ochrona antyinflacyjna*
* lokalizacja zapewniająca wzrost wartości inwestycji
* inwestycja zarządzana przez podmiot profesjonalny
* inwestor korzysta z pobytu właścicielskiego - nieograniczonego w wybranej opcji
* inwestycja przynosząca stały dochód pasywny


APARTAMENTY

Luksusowe nieruchomości

Nowoczesna i świeża architektura obiektów. Każdy z apartamentów wyposażony jest w salon z kominkiem i w pełni wyposażoną otwartą kuchnią,  sypialnię, łazienkę, przeszklony taras o pow. 20m2 (możliwość doposażenia apartamentu w prywatną saunę outdoorową SCANDIT5 z dostępem bezpośrednio z apartamentu). Ogrzewanie podłogowe z funkcją chłodzenia. Bezprogowe przesuwne drzwi tarasowe typu HSS. Kompletne umeblowanie wraz z wyposażenie według wybranego standardu.

RESTAURACJA

Gospoda na Szlaku

Dopełnieniem apart hotelu będzie przebudowa istniejącej restauracji i prowadzenie jej z wykorzystaniem produktów regionalnych by móc oddać charakter regionu. Restauracja będzie też spełniać zaplecze rozrywkowe na gości apartamentów dbając o bogaty program rozrywkowy i imprez towarzyszących, które zapewnią skuteczną ogólnopolską promocję powstającej inwestycji.

STREFA SPA

Luksusowa regeneracja

Mieszkańcy będą mogli korzystać z kompleksu rekreacyjnego i Spa, w skład kompleksu wchodzić będzie: basen wewnętrzny z torami wodnymi z przeciwprądem, kaskady wodne, leżanki whirlpool, masaże podwodne. Ponadto 2 wanny jacuzzi i 4 sauny tematyczne. Na zewnątrz znajdować się będzie jedyny w regionie basen typu Infiniti Pool  z przednią ścianą ze szkła, ponad którym będzie się rozciągać przepiękny widok na malownicze okoliczne wzgórza i doliny Parku Narodowego Gór Stołowych. Ponadto w obiekcie miejsce znajdą: restauracja z barem kawowym i aperitiv barem, sala do Jogi, siłownia, 4 gabinety SPA i sala wykładowa do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań firmowych.

ikonaOperator

Spółką, która będzie zajmować się zarządzaniem Resort ⁎⁎⁎⁎⁎ Osada Qdova jest spółka Vistas Invest Sp. z.o.o., stworzona przez zespół ludzi z doświadczeniem w budowaniu inwestycyjnych produktów turystycznych, oraz zarządzaniem obiektami turystycznymi w Polsce i za granicą. Apartamenty od początku projektowane są z założeniem implementacji nowoczesnych technologii wykorzystywanych w zarządzaniu obiektami turystycznymi.

Celem takich działań jest uzyskanie jak największej automatyzacji procesów od pozyskania klienta po jego obsługę na miejscu. Strategia operatora opierać się będzie na kampaniach marketingowych w coraz mocniej poszerzających swoje obszary “social media” mieszanych z bardziej klasycznymi działaniami marketingowymi jak artykuły sponsorowane czy reklama AdWords.

Zalety inwestycji

linia linia
Innowacyjny projekt willi
z wydzielonymi apartamentami idealnie wpisujący się w ideę nowego trendu rozproszonego hotelu
Rosnący popyt
na nowoczesne obiekty turystyczne odchodzące od postkomunistycznych obiektów - niszczejących i źle zarządzanych
Bezpośrednie sąsiedztwo
na nowoczesne obiekty turystyczne odchodzące od postkomunistycznych obiektów - niszczejących i źle zarządzanych
Program szczepień
przeciw COVID-19 przybliżający do zakończenia pandemii
Pewna pozycja
w segmencie turystyki PREMIUM, której oferta w okolicy jest niewielka
Ułatwione wejście na rynek
oraz jego zagospodarowanie, spowodowane zamknięciem wielu obiektów i osłabieniem konkurencji
Słoik z oszczędnościami

OFERTA UMOWY PRZEDSPRZEDAŻY

Inwestycyjna ochrona antyinflacyjna

W ramach powyższej oferty umowy inwestycji, Inwestor w zamian za 100% wpłatę netto kapitału w formie kaucji przy zawarciu umowy, otrzyma 16% rabatu na wybrany z oferty lokal który będzie jego zabezpieczeniem przez okres 24 miesięcy od zawarcia umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego , wraz z wpisem jego roszczenia w dział III ksiąg na których znajduje się inwestycja.

Po okresie upływu umowy Inwestor będzie miał do wyboru 3 opcje

  1. Zakup nabytego Apartamentu za cenę z ustalonym rabatem zgodnie z zawartą umową pod warunkiem dopłaty należnego podatku Vat
  2. Odsprzedaż praw do nabytego Apartamentu do Dewelopera po cenie netto z dnia nabycia bez udzielonego rabatu , to jest cenie przed upustem i uzyskanie zysku w wysokości udzielonego rabatu i uzyskanie zwrotu zainwestowanego kapitału.
  3. Zakup nabytego Apartamentu za cenę z ustalonym rabatem zgodnie z zawartą umową pod warunkiem dopłaty należnego podatku Vat

Wszystkie ww. opcje gwarantują Inwestorowi osiągnięcie gwarantowanego zysku w wysokości minimum 16% liczonego od wartości netto nabytej nieruchomości.

Osiedle Kudowa

Kup apartament zanim zrobią to inni

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Podaj imię!
Podaj adres e-mail!
Podaj numer telefonu!
Podaj treść wiadomości!
Muszisz wyrazić zgodę !

Administratorem danych jest Osada Qdova Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy (59-220), ul. Chojnowska 96, NIP 6912553134 REGON 388209872. Podanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.