Apartamenty

8% zwrot z inwestycji
8% zwrot z inwestycji
Stała stopa zwrotu
Stała stopa zwrotu
Pobyt właścicielski
Pobyt właścicielski
Ochrona antyinflacyjna
Ochrona antyinflacyjna
linie

Apartamenty wykończone przez Studio Doroty Szelągowskiej

Szelągowska Studio Projektowe zadbało o trzy opcje stylu i wyposażenia apartamentów. Ma to na celu zaproponowanie szerszego wachlarza wysmakowanych, ale nieco różniących się opcji wykończenia, co do których jesteśmy przekonani, że będą cieszyć się dużym zainteresowaniem odwiedzających nas turystów. Inwestycja daje wybór apartamentów 35 i 44 m2, miejsce postojowe w hali garażowej oraz zewnętrzne miejsce postojowe. Każdy z apartamentów ma taras 20m2 i jest kompletnie wyposażony i umeblowany.

WNĘTRZE

Minimal


WNĘTRZE

Modern


WNĘTRZE

Japandi


ikonaOperator

Spółką, która będzie zajmować się zarządzaniem Resort ⁎⁎⁎⁎⁎ Osada Qdova jest spółka Vistas Invest Sp. z.o.o., stworzona przez zespół ludzi z doświadczeniem w budowaniu inwestycyjnych produktów turystycznych, oraz zarządzaniem obiektami turystycznymi w Polsce i za granicą. Apartamenty od początku projektowane są z założeniem implementacji nowoczesnych technologii wykorzystywanych w zarządzaniu obiektami turystycznymi.

Celem takich działań jest uzyskanie jak największej automatyzacji procesów od pozyskania klienta po jego obsługę na miejscu. Strategia operatora opierać się będzie na kampaniach marketingowych w coraz mocniej poszerzających swoje obszary “social media” mieszanych z bardziej klasycznymi działaniami marketingowymi jak artykuły sponsorowane czy reklama AdWords.

Zalety inwestycji

linia linia
Innowacyjny projekt willi
z wydzielonymi apartamentami idealnie wpisujący się w ideę nowego trendu rozproszonego hotelu
Rosnący popyt
na nowoczesne obiekty turystyczne odchodzące od postkomunistycznych obiektów - niszczejących i źle zarządzanych
Bezpośrednie sąsiedztwo
na nowoczesne obiekty turystyczne odchodzące od postkomunistycznych obiektów - niszczejących i źle zarządzanych
Program szczepień
przeciw COVID-19 przybliżający do zakończenia pandemii
Pewna pozycja
w segmencie turystyki PREMIUM, której oferta w okolicy jest niewielka
Ułatwione wejście na rynek
oraz jego zagospodarowanie, spowodowane zamknięciem wielu obiektów i osłabieniem konkurencji
Słoik z oszczędnościami

OFERTA UMOWY PRZEDSPRZEDAŻY

Inwestycyjna ochrona antyinflacyjna

W ramach powyższej oferty umowy inwestycji, Inwestor w zamian za 100% wpłatę netto kapitału w formie kaucji przy zawarciu umowy, otrzyma 16% rabatu na wybrany z oferty lokal który będzie jego zabezpieczeniem przez okres 24 miesięcy od zawarcia umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego , wraz z wpisem jego roszczenia w dział III ksiąg na których znajduje się inwestycja.

Po okresie upływu umowy Inwestor będzie miał do wyboru 3 opcje

  1. Zakup nabytego Apartamentu za cenę z ustalonym rabatem zgodnie z zawartą umową pod warunkiem dopłaty należnego podatku Vat
  2. Odsprzedaż praw do nabytego Apartamentu do Dewelopera po cenie netto z dnia nabycia bez udzielonego rabatu , to jest cenie przed upustem i uzyskanie zysku w wysokości udzielonego rabatu i uzyskanie zwrotu zainwestowanego kapitału.
  3. Zakup nabytego Apartamentu za cenę z ustalonym rabatem zgodnie z zawartą umową pod warunkiem dopłaty należnego podatku Vat

Wszystkie ww. opcje gwarantują Inwestorowi osiągnięcie gwarantowanego zysku w wysokości minimum 16% liczonego od wartości netto nabytej nieruchomości.

Osiedle Kudowa

Kup apartament zanim zrobią to inni

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Podaj imię!
Podaj adres e-mail!
Podaj numer telefonu!
Podaj treść wiadomości!
Muszisz wyrazić zgodę !

Administratorem danych jest Osada Qdova Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy (59-220), ul. Chojnowska 96, NIP 6912553134 REGON 388209872. Podanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.