Model biznesowy

Inwestor może zakupić apartament w jednym z trzech wariantów - modeli biznesowych. Klasyczna umowa condo z gwarantowanym zwrotem 8% netto rocznie liczonych od wartości transakcyjnej netto apartamentu w stanie surowym. Inwestor podpisuje umowę z operatorem na okres 10+5 lat. Inwestor nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą apartamentu. Inwestor może skorzystać bezkosztowo z 14 dni pobytu właścicielskiego z wyłączeniem sezonu głównego. W sezonie głównym odpłatnie, po uprzednim ustaleniu kosztów i terminu z operatorem. Umowa inwestycyjna umożliwia zwiększenie zysku z apartamentu przez Inwestora, który partycypuje w części kosztów utrzymania apartamentu, w ramach wypracowanego zysku. Inwestor podpisuje umowę z operatorem na okres 10 lat. W ramach tej umowy inwestor może swobodnie korzystać z pobytu właścicielskiego bez ograniczeń w sezonie.

8% zwrot z inwestycji
8% zwrot z inwestycji
Stała stopa zwrotu
Stała stopa zwrotu
Pobyt właścicielski
Pobyt właścicielski
Ochrona antyinflacyjna
Ochrona antyinflacyjna

Najlepsza inwestycja kapitału

rzut mieszkania
Ikona dłoni z dolarem
gwarantowany zwrot z inwestycji

W ramach umowy condo - gwarantowany zwrot 8% netto rocznie. Inwestor nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą apartamentu.

Ikona dłoni z dolarem
stała stopa zwrotu

Poza wzrostem wartości apartamentu Inwestor uzyskuje dochód pasywny 8% rocznie lub więcej

Ikona dłoni z dolarem
pobyt właścicielski

możliwy w każdym z modeli biznesowych, także nieograniczony przy zakupie apartamentu na cele własne

Ikona dłoni z dolarem
pobyt również w wysokim sezonie

bez ograniczeń w modelu Umowy inwestycyjnej

Ikona dłoni z dolarem
umowa najmu na 10 + 10 lat

zapewnia bezobsługowy dla Inwestora dochód z apartamentu

Ikona dłoni z dolarem
ochrona antyinflacyjna

Opcje zakupu w przedsprzedaży zapewnią Inwestorowi osiągnięcie gwarantowanego zysku w wysokości minimum 16% liczonego od wartości netto nabytej nieruchomości

ikonaOperator

Spółką, która będzie zajmować się zarządzaniem Resort ⁎⁎⁎⁎⁎ Osada Qdova jest spółka Vistas Invest Sp. z.o.o., stworzona przez zespół ludzi z doświadczeniem w budowaniu inwestycyjnych produktów turystycznych, oraz zarządzaniem obiektami turystycznymi w Polsce i za granicą. Apartamenty od początku projektowane są z założeniem implementacji nowoczesnych technologii wykorzystywanych w zarządzaniu obiektami turystycznymi.

Celem takich działań jest uzyskanie jak największej automatyzacji procesów od pozyskania klienta po jego obsługę na miejscu. Strategia operatora opierać się będzie na kampaniach marketingowych w coraz mocniej poszerzających swoje obszary “social media” mieszanych z bardziej klasycznymi działaniami marketingowymi jak artykuły sponsorowane czy reklama AdWords.

Zalety inwestycji

linia linia
Innowacyjny projekt willi
z wydzielonymi apartamentami idealnie wpisujący się w ideę nowego trendu rozproszonego hotelu
Rosnący popyt
na nowoczesne obiekty turystyczne odchodzące od postkomunistycznych obiektów - niszczejących i źle zarządzanych
Bezpośrednie sąsiedztwo
na nowoczesne obiekty turystyczne odchodzące od postkomunistycznych obiektów - niszczejących i źle zarządzanych
Program szczepień
przeciw COVID-19 przybliżający do zakończenia pandemii
Pewna pozycja
w segmencie turystyki PREMIUM, której oferta w okolicy jest niewielka
Ułatwione wejście na rynek
oraz jego zagospodarowanie, spowodowane zamknięciem wielu obiektów i osłabieniem konkurencji
Słoik z oszczędnościami

OFERTA UMOWY PRZEDSPRZEDAŻY

Inwestycyjna ochrona antyinflacyjna

W ramach powyższej oferty umowy inwestycji, Inwestor w zamian za 100% wpłatę netto kapitału w formie kaucji przy zawarciu umowy, otrzyma 16% rabatu na wybrany z oferty lokal który będzie jego zabezpieczeniem przez okres 24 miesięcy od zawarcia umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego , wraz z wpisem jego roszczenia w dział III ksiąg na których znajduje się inwestycja.

Po okresie upływu umowy Inwestor będzie miał do wyboru 3 opcje

  1. Zakup nabytego Apartamentu za cenę z ustalonym rabatem zgodnie z zawartą umową pod warunkiem dopłaty należnego podatku Vat
  2. Odsprzedaż praw do nabytego Apartamentu do Dewelopera po cenie netto z dnia nabycia bez udzielonego rabatu , to jest cenie przed upustem i uzyskanie zysku w wysokości udzielonego rabatu i uzyskanie zwrotu zainwestowanego kapitału.
  3. Zakup nabytego Apartamentu za cenę z ustalonym rabatem zgodnie z zawartą umową pod warunkiem dopłaty należnego podatku Vat

Wszystkie ww. opcje gwarantują Inwestorowi osiągnięcie gwarantowanego zysku w wysokości minimum 16% liczonego od wartości netto nabytej nieruchomości.

Osiedle Kudowa

Kup apartament zanim zrobią to inni

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Podaj imię!
Podaj adres e-mail!
Podaj numer telefonu!
Podaj treść wiadomości!
Muszisz wyrazić zgodę !

Administratorem danych jest Osada Qdova Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy (59-220), ul. Chojnowska 96, NIP 6912553134 REGON 388209872. Podanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.